Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes junior...

Melyik banknál érdemes junior bankkártyát csináltatni?

Figyelt kérdés
Melyik bank a legkedvezőbb, stb...?
2021. jan. 14. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Amelyik a legközelebb van hozzád :-)


Nem minden banknál van Junior kártya és néha szükség lehet arra is, hogy bemenj a bankfiókba: pl. hitelszerződés aláírása, stb.


Én az OTP Juniort ismerem, gyerekemnek az van, ingyenes számlavezetés, ingyenes kártyadíj, viszont az utalás elég drága, de a kártyás fizetés meg ingyenes.

2021. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kevésbé "neves" bankok olcsóbbak, kicsi a számlavezetési díj.


A nagyobbaknál (Erste, OTP...stb) drágább, de több a szolgáltatás.

2021. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
OTP Junior jó, ráadásul több ATM van, gyereknek megfelelő.
2021. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Összehasonlítod az adott bankok oldalán a különböző díjakat. Ha gyakran utalnál akkor, mint ahogy az 1. írta az otp nem megfelelő neked. Én a K&H-t ajánlanám. Szerintem az a legkedvezőbb.
2021. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék hogy hosszabb távra tetvezve az otp juniort,cib stb csak 24 éves korodig tudod használni míg vannak pl erste, kh stb amik 26 éves korodig nyugodtan használhatsz diáki nélkül is.(csak szamlanyitasnal kell diaki, ha kell)
2021. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 az OTP Junior után automatikusan a Jumpba kerülsz, ami még mindig kedvező.
2021. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!