Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Állampapír tranzakció teljesítés?

Állampapír tranzakció teljesítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az otp értékpapír számlán vásároltam magyar állampapírt pluszt a csütörtöki napon, a tranzakcióknál ott van, hogy az állampapír, és a státuszhoz van van írva, hogy teljesíthető. Ezt nem igazán értem, most akkor még nem jóvágagyott a vásárlás? vagy meddig kell várni? Illetve elég zavaró, hogy csak ezen az egy felületen látom hogy nekem pénz mozgásom volt, pedig elég sok pénzt beoltam.



2021. jan. 18. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

MÁP+t nem lehet venni, csak jegyezni, ami azt jelenti, hogy a következő hétfői kibocsátásból kapsz.

Ha te múlt csütörtökön jegyezted, akkor ma kell megkapnod az állampapírt.

Az otp rendszerét nem ismerem, talán ma délután, de lehet, hogy csak holnap fog látszódni.

2021. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!