Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2 gyerek után járó szocpolt...

2 gyerek után járó szocpolt szeretnénk felvenni, de hitel nelkul lehetseges?

Figyelt kérdés
Megadják ugyis, hogy nem veszek fel hitelt? 5*4 es szobat szeretnenk a hazhoz epulni. Illetve mennyibe kerulhet a papirmunka ami ebbol lejonne? Otp- nel vagyunk. Koszonom.
2021. jan. 19. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szocpollal kicsit elkéstetek, jópár éve megszüntették már. Gondolom csokot szeretnél. Lehet hitel nélkül is felvenni igen. Bebattyogsz a bankodba és az ügyintéző kiszámol neked minden költséget.
2021. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Csak azert kerdeztem mert tobben mondtak mar, hogy hitelhez van kotve...
2021. jan. 19. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Csoknak hívják már a szocpolt.
2021. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak elirtam....
2021. jan. 19. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hitel nélkül is, de a lakáscélnak meg kell maradnia. Tehát ha te abból a két gyerek után járó aprópénzből tudsz lakást venni/bővíteni, akkor semmi gond.
2021. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!