Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal fiókom miért nem...

PayPal fiókom miért nem engedi, hogy a bankkártyámat hozzárendeljem?

Figyelt kérdés

Nagyon régen egy rendelés miatt létrehoztam egy PayPal fiókot, azóta nem használtam, most vásároni szeretnék neten, és belépve a fiókomba, egy kártyát hozzárendelnék. Amikor minden adatát a MasterCard kártyámnak megadtam, ezt írja ki:

We’re unable to link your card right now

There seems to be a problem confirming your info with master_card. Try again later.

Mit tudok tenni?

Többször próbáltam, mit ronthattam el?



Az emailcímemre pedig küldött a PayPal mailt:


Kedves /nevem/ !


2021. január 24-én hozzáadott egy 65-ös végű kártyát.


Nem hajtotta végre ezt a frissítést?


Ha nem adta hozzá vagy frissítette ezt a kártyát, jelentkezzen be PayPal-fiókjába, és a lehető leghamarabb ellenőrizze adatait. Ha bármilyen szokatlan tevékenységet észlel, kérjük, azonnal lépjen kapcsolatba velünk az e-mail végén található Súgó linkre kattintva.


Tisztelettel,


PayPal



2021. jan. 24. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Év elejétől (van kinél már korábban) a tranzakciókhoz meg kell adni a telekódot is.

Bankodnál ezt megtetted?

Paypal nem kérte?

2021. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Új dolog nekem ez a telekód, nem találkoztam vele sehol szerintem. PAyPalnak most a köv. adatokat adtam meg: mobilszám, kártyaszám, lejárati dátum, 3jegyű kód, lakcím.


Nem tudom, gond-e, hogy még nagyon régen azt hiszem csak egy banknál (Erste?) lehetett PayPal-számla (90 Ft-om maradt rajta). Most másik banknál van a kártyám (OTP).

2021. jan. 24. 21:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha megpróbálnék (OTP-s )számlaszámot hozzárendelni?
2021. jan. 24. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt is lehet, nekem is OTP van, tulajdonképpen új (a PayPalnak), mert lecserélték a kártyát és nekem persze követni kellett.

A bankkártyát kell hozzárendelni, szerintem sosem adtam meg nekik a számlaszámom, nem azt kérték.

2021. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Számlaszámról van utalási költség? Mert akkor azt beállítani nem annyira nyerő.
2021. jan. 25. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!