Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldről magyar bankszámlára...

Külföldről magyar bankszámlára utalás mennyi idő?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 nap volt hetfőn utaltam szerda volt rajt de volt már 3 nap is. Attól is függ melyik kinti bankból melyik itthonira utalsz nekem ezt mondták.
2021. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, hogy EU-n belüli-e illetve SEPA övezeti-e az utalás vagy azon kívül.


Ettől is függ.

De még akár azonos országból is változó lehet.

Mert például ha személyesen bankfiókból akkor abban is eltérés van, hogy mikor küldik be az utalást a bank rendszerébe.


Vagy ha az adott országban nincs azonnali átutalási rendszer mint nálunk és például ünnepnap jön közbe (ami lehet nálunk nem is ünnep, nem is tudunk róla, hogy ott az) akkor emiatt is csúszik egy napot.

2021. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!