Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitel elbírálás...

Babaváró hitel elbírálás közbeni felmondás?

Figyelt kérdés
Elbírálás alatt van a babaváró hitel igénylésünk de kaptam egy sokkal jobb és biztosabb állásajánlatot amit el fogok fogadni. Az elbírálat ideje alatt fogok felmondani. Köteles vagyok a bank felé jelezni ezt vagy úgyis látják a központban?

2021. jan. 26. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan hiteligénylés közben akarsz felmondani? Így biztos nem fogják megadni.
2021. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom hogy így nem fogják!

De erre az állásra régóta vágyom és most kellene kezdenem. Nem akarok róla lecsúszni!

2021. jan. 26. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az állás fontosabb, mint a kölcsön, akkor nincs mit tenni. Ez megigényelhető lesz akkor is, ha az új munkahelyeden újra teljesíted az igényléshez szükséges feltételeket (feltéve, ha nem mostanában születik babátok, vagy szeretnétek még egyet).


De azt nem tudom, van-e ilyen kötelezettséged, az igazat megvallva. Amikor benyújtottátok a kérelmet, akkor a valóságnak megfelelő adatokat jelentetted be... de ha kibukik a hitelbírálat során, hogy már nem ez a helyzet, akkor azt is gondolhatják, hogy "csalni" próbáltál, és annak lehetnek negatív következményei. Szerintem érdemes lenne felvenni az érintett bankkal a kapcsolatot, hogy ne legyen belőle probléma.

2021. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!