Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP személyi kölcsön visszafiz...

OTP személyi kölcsön visszafizetés?

Figyelt kérdés
2019 ben vettem fel 2,5 millió szeméyli kölcsönt tönbb részletben azaz 4 személyi hitelem van,és amit 1 évig fizettem,de beléptem a moratóriumba és ennek lejárta után vissza szeretnék fizetni minimun 2 hitelt hogy csak 2 maradjon,befolyásolja a moratórium idő vagy attól visszatudom a fennálló összeget fizetni?
2021. jan. 27. 01:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A legcélszerűbb lenne, ha bemennél a bankba és megérdeklődnéd, milyen feltételek mellett tudod visszafizetni, kiszámolják neked, hogy pontosan mennyi lenne.

Azért javaslom ezt, mert elvileg ugyan bármikor visszafizethető a kölcsön hátralévő része, de szerződéstől függ, hogy nem kerül-e ez többe, mint eredetileg.

2021. jan. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!