Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van 2 millió önerő egy 10 és...

Van 2 millió önerő egy 10 és fél millás házhoz és kellene még 8.4 millió hitel és elsősorban kh banknál érdeklődtem és 162-180 a keresetem nettó határozatlan szerződésem van és több mint 2 éves munkaviszony. Van rá esély hogy más bank ad hitelt?

Figyelt kérdés
Egyedülálló fiatal srác vagyok nincs adós
2021. febr. 1. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Legalább 20% önerőt kérnek a bankok, de inkább többet. Szerintem nincs sok esély.
2021. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez van és ha egy lenne 3-4 millió 10 millás házra?
2021. febr. 1. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol a 20% önerőt kérik. Már nem kell hozzá sok és megveheted a házat. Néznék más bankokat, pl. BudapestBank számításba veszi a cafeteriádat is, hogy ha van. :)
2021. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyedülálló fiatal srác vagy, nem túl magas fizetéssel.


Biztos, hogy egy lakáshitel az ami a te életedben most jó döntés? Érdemes volna élni egy kicsit, meg esetleg tanulni még, karriert építeni, aztán később majd veszel lakást. Egyelőre ez a legkevésbé fontos az élethez.

2021. febr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha esetleg jelzáloggal rá terhelik a házra amit megvennék úgyse adnák meg a hitelt?
2021. febr. 2. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp raknak rá jelzálogot, ez a lakáshitel lényege.
2021. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát így se adnák mert egyedüli vagyok
2021. febr. 2. 10:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyűjteni kell még minél több önerőt és akkor megadják.
2021. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lakáshitelbe úgy érdemes belevágni, hogy van még félrerakva legalább másfél milliód az egyéb költségekre és a váratlan kiadásokra illetve arra ha 2-3 hónapig nem lesz munkád.
2021. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!