Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Üdv! Szeretnék igényelni az...

Üdv! Szeretnék igényelni az Erste-s számlámon keresztül folyószámlahitelt fixen 120.000FT-ot egyszeri alkalomból adódóan, mert sajnos úgy jöttek össze a dolgok, hogy csak így tudom rendezni a tartozásaimat. Tudnátok benne segíteni?

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja kapom a számlámra a munkabéremet és teljesen megfelelek a feltételeknek, hogy tudjak igényelni, de sajnos nincs tapasztalatom benne, hogy hogyan is működik ez az egész. A legjobb és legegyszerűbb módja az lenne ha netbankon lehetne igényelni elektronikusan és ott elbírálnák a dolgot, de sajnos nem találtam semmit erről. Személyesen lehetne csak elintézni és nincs rá mód, hogy elektronikusan elintézzem? Ez a 120.000Ft mennyi kamatot dobna rá erre az 1éves futamidőre? Ha úgy adódna akkor visszatudnék egyszerre fizetni többet is 1 hónapban? Előre is köszönöm a korrekt válaszokat amennyiben tudna valaki segíteni nekem

2021. febr. 2. 00:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Most találtam rá arra, hogy egy igénylőlappal lehet beadni a kérelmet. Ha otthon kinyomtatok egy ilyet és kitöltve beviszem akkor az megfelel?
2021. febr. 2. 00:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Az otpnel telefonon is lehet ilyet.


Egyebkent a hitelkeret az nem idofuggo, nem idoszakra adjak mint pl a klasszikus szemelyi kocsont. Itt egyszeruen minuszba mehet az egyenleged es ez a lehetoseg egeszen addig elni fog amig le nem mondod/meg nem szünteted.


Nekem - 50kra az otp havi 3-4k koltseget szamolt fel, szal neked kb a duplaja lenne ha max minuszig(120k) lemennel.


Nincs is klasszikusan visszafizetes, hisz ha jon ra ber, azzal pozitivba megy az egyenleg es kvazi nullaztad. Azonban nyilvan koltened kell igy ujra minuszba fog menni.



Lehet erdemesebb lenne utaszamolni, hogy egy sima szemelyi kolcson nem lenne-e olcsobb. Mert siman lehet, ha csak 1 ev alatt nullaznad vissza a hitelkereted, hogy a folyamatosan levont havi dijak osszessegeben tobbe kerulnek, mint a szemelyi kolcsonnel a rafizetes ilyen kis osszegnel.

2021. febr. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A folyószámla hitel nem egyszeri alkalomra szól. Az olyan, hogy folyamatosan rendelkezésre áll, a bejövő pénzekkel feltöltik, ha nincs pénzed, akkor használhatod.


Amit te keresel az a személyi kölcsön.

2021. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!