Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakásvasarlás miatt ha felakar...

Lakásvasarlás miatt ha felakarok venni 8 milliót készpénzben, akkor annak mi a menete és mennyit szednek le. OTP-s vagyok.Illetve ha az eladó belemenne, hogy utalással fizetjük ki a vételárat, azt is csak bankfiokban lehet?

Figyelt kérdés
És ha igen, annak is van költsége? Remélem van köztetek Valaki aki tudja pontosan. Köszi
2021. febr. 8. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Bent van a díjtáblázatban az összeg, 8 milliónál fióki kp felvétel több tízezer ft is lehet. Muszáj felvenni? Ritkán hallok olyat, hogy valaki kp-ben akar milliókat.

Utalni meg annyit tudsz, amit a limited enged, de ha lakást adnék el, akkor fiókban utaltatnám amikor ott a vevő is.

2021. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

miért csak bankfiókban lehetne?


otpdirekt, belépsz, utalsz. Én igy vettem lakást. Persze remeg egy picit az ember keze amikor egy részlet 10 millió feletti, de hát ez van.

2021. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es,köszi. Azt hitzem6, hogy olyan nagy összeget nem lehet dirketen keresztül utalni. És rögtön át utalta neked azt is?
2021. febr. 8. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi ugy kotottuk az adasvetelit eleve, hogy benne volt melyik szamlara, mennyit, mikorra. Az utalás altalaban azonnali, vagy max másnapra átmegy. Ekkor az eladó kuldott egy emailt, ugyvedet is cc-zve, hogy megkapta a részletet.

A foglalót személyesen KPban adtam, utána két részletben utaltam a maradékot.

2021. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. febr. 8. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
10 millió ft alatt azonnali utalás van.
2021. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!