Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Takarékbanknál hogyan/hol...

Takarékbanknál hogyan/hol kell aktiválni az új kártyát Netbankon keresztül?

Figyelt kérdés
Azt írják ,hogy lehet Netbankon ,de hogy ott hol azt már nem .

2021. febr. 8. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bár biztosan így van. Én egyszerűen fizettem vele a boltban, és az első tranzakciónál aktiválódott a kártya. Ugyanezt éred el, ha készpénzt veszel fel vele a bankautomatából.
2021. febr. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb, hogy boltban vásárláskor is lehet. Az első olyan vásárlás aktiválja ahol meg kell adni a PIN kódot.

Azt hogy érintéses fizetésnél is megy-e nem tudom, bár ott is kell egy összeg felett PIN kód.

De mondd a pénztárosnak hogy dugja be a kártyát és úgy akarsz fizetni.

2021. febr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
0%

1. Lépés dobd el a kártyát a pi...ba.

2. Szüntesd meg.

3. Bemész egy normális bankba és ott nyitsz számlát.

2021. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó te tudod hogy a kérdező milyen csomagban van és az neki havonta milyen költséggel jár?


Melyik a normális bank?

Amelyik neked tetszik?



A Takarékbank már nem az a sok kis bankocska ami régen volt. Már egyike a 9 nagy banknak és nemcsak sokkal modernebb lett, hanem stabilabb is.


De gondolom neked a tények meg észérvek semmit sem érnek.

2021. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Hát mikor én náluk voltam, elég elavult volt a technikai színvonal. A mobilbankba pl felhasználónév/jelszó párossal kellett belépni, amivel még nem találkoztam mert már mindenhol PIN kód van. A netbankba meg 3 hónap után kötelező volt megváltoztatni a kód-ot, ami után se az új se a régivel nem tudtam belépni. Mehettem új kódot kérni hozzá. Hát reméljük hogy az államosítás után növekszik a színvonal is majd.
2021. febr. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hát mikor én náluk voltam"


Azóta fejlődtek...

2021. febr. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor náluk voltál?


Épp ezt írtam, csak ezek szerint nem értetted meg, hogy régen tényleg kis különálló bankocskák, sőt inkább csökevények voltak.


A több hullámban történt összeolvadások (nem államosítás) és modernizálások után már nagyon nem az ami korábban volt.


Az öt fiókkal rendelkező Világvége és Vidéke Takarékszövetkezethez én sem mentem volna. A Takarékbank Zrt-hez viszont miért ne?

Olyan mint a többi 8 nagybank.



Az államosítás pedig gondolom politikai vélemény akart lenni.

Elárulom, hogy nem lettek államosítva.


Az MTB Takarékbank Zrt az nem ugyanaz mint a Takarékbank Zrt. Az MTB (korábbi nevén Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt) régen is az ernyőbankját alkotta a takarékszövetkezeti szektornak.

És az MTB régen is állami volt a te fogalmaid szerint, mert nagy állami cégek (pl. Posta) tulajdonában volt. Nem csak 2010 után.


Sokat lehetne erről még írni, de aki akar utána tud nézni, aki meg csak szavakat dobál és nem akarja a valóságot tudni, annak meg úgyis mindegy.

2021. febr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!