Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel látszik a KHR listán?

Diákhitel látszik a KHR listán?

Figyelt kérdés
Még nem törlesztem, mivel aktív a hallgatói jogviszonyom.

2021. febr. 11. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Persze.
2021. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, csak 0 ft van beírva törlesztőrészletnek ilyenkor még.
2021. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem pár éve azt mondta róla a banki ügyintéző, hogy egyáltalán nem veszik figyelembe.
2021. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
mit?
2021. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Mit mit? A diákhitelt...a további lehetésges hiteleim tekintetében.
2021. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen figyelembe veszik. Még akkor is egy minimális törlesztőt számolnak (10e Ft), ha még nem kell törlesztened.
2021. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem nekem lesz hitelem, hanem közös házvásárlás miatt a férjemnek. Gondolom rám is rám fognak nézni.

Kb.2 millió diákhitelem van. 6 éves képzés elején sajnos rászorultam végig, aztán már rég nem. Első babát várom.

2021. febr. 12. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Meglehet, nem vitáznék róla, mert igazából nem tudom, hogy működik (így inkább hiszek neked). Ezt a tájékoztatást szóban kaptam úgy 5-6 éve, az akkori diákhitel-törlesztőm valami 6000 forint volt. Konkrétan azt mondta akkor nekem az ügyintéző, hogy a világon semmit nem befolyásol, úgy kezelik, mintha egyáltalán nem is lenne. Egyébként nem vettem fel végül más hitelt, nem merült fel esetemben a KHR sem, így ez a tájékoztatás a gyakorlatban nem lett próbára téve.
2021. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: nekem is ezt mondták korábban, amikor kérdezték hivatalos helyen, hogy van-e hitelem. Válaszoltam, hogy diákhitel. Erre azt mondta az ügyintéző: “az nem számít”.
2021. febr. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!