Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nyitok egy revolut számlát,...

Ha nyitok egy revolut számlát, akkor arra kell feltölteni kötelezően valamennyi pénzt??

Figyelt kérdés
Láttam van ingyenes számla csomag. De azt nem írja kell rá költeni kötelezően? Vagy majd amikor akarok? A kártya amit ad az se kerül semmibe? És a posta? Ezeket pont nem írja le.

2021. febr. 15. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami parezer forintot kell ratenni ahhoz hogy kartyat ingyen kuldjenek
2021. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a megrendelés közben látod a költségeket. szerintem egy fizetős számlacsomagnál ingyen küldik a kártyát, az ingyenes csomagnál szokott lenni olyan akció, hogy ingyen küldik. általában a fizetős csomagok felé probálnak terelni. nekem először sokáig csak virtuális kártyám volt, és kb. 10 eurónyi összeget kellett feltölteni.
2021. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez talán segít:

[link]

.

Regisztráció eseténi költséged 3500 Ft.

2021. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A regisztrációnál fel kell tölteni egy egyszeri 10€-s összeget (vagy ennek a forint megfelelőjét) annak érdekében, hogy ellenőrizzék, valós-e a regisztráció. De ez az összeg azonnal megjelenik a revolutos számládon és akár azonnal visszautalhatod magadnak (ingyen) vagy felveheted ATM-ből (szintén ingyen), esetleg elküldheted márik revolutos havernak (szintén ingyen).
2021. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!