Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Havi nettó 160 ezres fizetésre...

Havi nettó 160 ezres fizetésre megadják az 1.5 milliós lakáshitelt ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 06:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyedülálló vagyok, fiatal és nincs adóstárs
2021. febr. 16. 06:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nyilván nem CSOK meg ilyenek lesznek.



Hát nézd, ez lakáshitel esetén alacsony összeg, de a bonyolult papírozás ÉS ami nagyon fontos a jelzálog így is úgy is be lesz jegyezve, ami nem túl jó dolog.


Ekkora összeget inkább személyi hitelként kellene felvenni.

Igen, magasabb a kamata, de cserében teljesen szabad vagy, a bank nem terhel rá semmire semmit és az ingatlan vásárlásában vagy esetleges eladásában sem korlátoz.


Továbbá az adásvételt sem lassítja a hitelügyintézés és egy jelzáloghitelnek vannak egyéb költségei. Személyi hitelnek nincs.

2021. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mekkora az onreszed mellette
2021. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi fizetésre a saját bankom 4,2 millió szabad felhasználásút akartam folyton rámsózni email hírdetésben.
2021. febr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az önrész 2.9 millió
2021. febr. 16. 08:41
 6/9 anonim ***** válasza:
meg
2021. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, elég kevés hitel kell.
2021. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fizetés alapján 10-et is kaphatsz.

Vannak netes kalkulátorok, azokat nyomkodd, hogy megnézd hol mennyi a törlesztő.

[link]

2021. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy megkapod! Jelenleg gazdasági válság van. Ezen válságoknak az idején pedig nyakló nélkül osztogatják a bankok a hiteleket.
2021. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!