Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valakinek lefényképeztem a...

Ha valakinek lefényképeztem a bankkártyámat arról letudja szedni róla a pénzem?

Figyelt kérdés
Csak egy név szám és bank neve van rajta

2021. febr. 17. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy minek fényképezed le? Esküszöm nem értem.
2021. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%

"ja a 3D secure csak az Unióban kötelező, tehát nem véd meg attól, hogy indonéziából rendeljenek valamit a kártyaadataiddal"


ez marhaság. Az SCA nem a vásárlás helyszínére, hanem a kártyára vonatkozik, az uniós kártyára a megfelelő feltétlek esetében akkor is kell online vásárlásnaál SCA-t futtatni, ha éppen egy indonéz webboltban rendelsz.

2021. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
-.- remelem a hatat nem fenykepezted le...
2021. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12-es az egy dolog, viszont az oldalnak nem kötelező használnia - igaz ez csak a liability miatt érdekes, mert ilyenkor az európai kibocsájtónak van chargeback joga a tranzakcióra révén a kártya tudja a SCA-t az oldal pedig nem
2021. febr. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tiltsd le és igényelj újat. Bankkártyát soha nem fényképezünk le semelyik oldalról, az adatait soha nem mondjuk be, írjuk le senkinek!!! Ez még mindig nem alap a mai világban?
2021. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!