Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut virtuális bankkártya...

Revolut virtuális bankkártya hogyan működik?

Figyelt kérdés
Elvileg bármennyit létre lehet hozni, de arra lennék kíváncsi, hogy hogyan kell vásárláskor ezt használni? Névnél ugyanazt kell megadni ami a valós fizikai Revolut bankkártyámon is szerepel?

2021. febr. 22. 05:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyire?


[link]

2021. febr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, elolvastam, de erre vonatkózóan csak nem találtam választ, mert virtuális kártya igénylésénél azt írja, hogy


"Csak annyi a dolgod, hogy összekapcsolod a kártyát a Google Payjel vagy az Apple Payjel, és már indulhat is a fizetés."


Nos, ha én ezek közül egyiekt sem akarom hanem simán a bankkártya adatai alapján szeretném lebonyolítani a kifizetést?

2021. febr. 22. 06:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, mifelénk ez áll benne:


"A kártya adataival online és telefonon is indíthatsz fizetéseket. A virtuális kártyát az Apple Payhez és a Google Payhez is hozzáadhatod, így a telefonoddal, érintéssel fizethetsz."


Nem pont ugyanaz.


Létrehoztad? Beleástál a menübe az adataiért?

2021. febr. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miután létrehoztad a virtuális kártyát, annak ugyanúgy lesz száma/lejárati ideje/cvc kódja, mint egy fizikai kártyának, tehát online fizethetsz vele a kártyaadatok megadásával.

Ha fizikai terminálon akarod használni, akkor a mobilos fizetést kell használni (Apple vagy Google Pay + NFC képes telefon).

2021. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!