Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy ha 2006-ban felvett OTP...

Hogy ha 2006-ban felvett OTP hitel àt lett adva a Faktoringnak és nem volt fizetve, miért csak 2018-ban rakott fel a Khr listàra?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom. Írj nekik, hogy már évekkel korábban fel kellett volna, hogy raknakak...


Btw számít? Bármikor dönthet úgy, hogy felrak, ha elmaradásod van. Örülj neki, hogy nem rakott fel korábban

2021. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szeretném felvenni a kapcsolatot velük. Ezt most tudtam meg, hogy mikor rakott fel, mert szeretnénk lakáshitelt felvenni és kikértem a Khr jelentést, hogy tudjam mi az oka annak, hogy elutasítanak.
2021. febr. 23. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Azert az nem semmi, hogy pontosan tudtad hogy van egy ki nem fizetett hiteled, és abban a hiszemben eltel hogy adnak majd lakashitelt..



Ezek csak elméletileg képesek elevulni, gyakorlatban amíg kuldenek egy levelet még ha rossz címre is, mert el költöztek az elévülési idő megszakad.

2021. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most még a faktoringos kifizetése jön, a lakásvásárlás odébb lesz.

Azt se húzd, mert szaporodik a tartozás, akkor is, ha az ő bénaságuk.

2021. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt!
2021. febr. 24. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!