Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki használta korábban az Epay...

Ki használta korábban az Epay card ot? (epaycards.at) És hogy itthon mire tudom használni illetve hogyan tudok folyószámlára utalni és/vagy készpénzt levenni?

Figyelt kérdés

Ausztriából kaptam a kártyát ,rá lett töltve egy kisseb összeg.Olyan mint a pay safe card csak ez osztrák,(epaycards.at)

Bemész a trafikba veszel egyet x euróért,neten regisztrálod magadat majd 2euro/alkalomért tudsz rá összeget töltetni,erről egy bizonylatot kapsz,az ezen szereplő kóddal tudod lehívni az ősszeget a kártyádra.

Mastercard logó is van a jobb alján,na és itt kezdődik a baj,van rajta összeg(netes felület jelzi is)de se az OTP ATM se a belvárosi word wide ATM nél nem tudok róla pénzt levenni,sőt boltba sem tudok vele fizetni.


Használt valaki ilyesmit koràbban?


A fő cèl a készpénzfelvètel lenne vagy legalább annyi hogy átfolyósítsam a rajta lévő pénzt a saját folyószámlámra.


Ilyen opciót a veboldalon ahol belépek a felhasználómmal nem találtam,a help desk e-mail jét még várom.


Választ előre is köszönöm.



#Ausztria #tranzakció #Paysafecard #epay cards #web bank online bank
2021. márc. 1. 16:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!