Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Le tiltottam a kártyámat mert...

Le tiltottam a kártyámat mert valahogy, hozzáfértek az adataimhoz a lényeg 400000 ft tűnt el róla amit azt mondták majd visszautalnak valakiinek van ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idő amíg elbírálják?

2021. márc. 5. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
És milyen módok vannak a biztonságos vásárláshoz a neten
2021. márc. 5. 20:55
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 1 hét volt, és visszautalta a bank.
2021. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem hogy, én ha vásárolok a neten még a netbankba is be kell lépni plusz még sms is jön ha jól emlékszem. Hogy tudták ki szedni a pénzt? Egyébként vissza szerzik ez szinte biztos. Viszont lehet kell majd rendőrség re menned.
2021. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Apám kollégájának is kb egy hét volt.
2021. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem jött sms most lett úgy megcsinálva valami hekker lehetett mert 1 nap szedet le ennyi pénzt hiába volt limit az se számítót.Én annyit halottam hogy, mivel nincsenek turisták meg hasonló már az átlag emberekre is utaznak.
2021. márc. 5. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg esetben NEM jön sms.


Néhányan úgy néznek erre az új sms rendszerre mint egy bálványra. Nem kell.


Kérdező,

Kevés az infó amit leirtal. Van amikor gond nélkül visszakapod, van amikor nem.

És természetesen nem szimpátia alapon.



Melyik banknál vagy?

Több bank is kínál virtuális bankkártyát ami csak neten használható, de ott 100 %-os biztonságot nyújt.

Nem minden banknál van ilyen, pedig jobb megoldás mint bármilyen modern fejlesztés.

Erste és OTP ahol tuti van tapasztalatból tudom.

2021. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!