Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen dolgokra költöd a...

Milyen dolgokra költöd a diákhiteledet és milyen részben? Továbbá szerinted az emberek mire költik?

Figyelt kérdés

A: Edukáció fizetésére

B: Egészségre

C: Eszközökre

D: Befektetésre

E: Megélhetési költségekre

(ne írj konkrétat csak határold be és írd meg hogy mekkora részben)

Melyik hitelt vetted fel és mekkora összegben?



2021. márc. 5. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már visszafelé fizetem ugyan, de teljes egészében megélhetési költségekre fordítottam, 2,5 millió lett a vége.
2021. márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megelhetesre, munkamra, hobbyra, egyetemre... dh1-2-t fevettem. Egyenlore 3 millio de mivel szeptembertol szeretnek meg egy bsc-t lesz ez tobb is
2021. márc. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dh1 megélhetési költségekre (albértlet, muszáj volt),és Dh2 mivel kamatmentes. Dh1 100ezer forint havonta (85 az albi).
2021. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Befektetesre veszem fel minden felevben a maximumot. Amig evi 2% a kamat eleg nehez melleloni vele.
2021. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felvettem tandíjra 1,8 millió értékben.

Vettem fel szabad felhasználásút is kb 750 ezer ft értékben jogsira, új laptopra és egyéb dolgokra.

1,5 éve törlesztem még sok van belőle (2,3 millió), de a jelenlegi fizum elbírja. Idén kapni fogok bónuszokat is és 13.havi fizut amit mind bele fogok forgatni a tőkémbe ha minden jól megy jövő januárban már csak ilyen 1,3 millió lesz belőle és 2023-ban pedig teljesen visszafizetem.

2021. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még 2004-2006 között vettem fel 600 ezret. Tandíjmentes voltam.

Számítógépet vettem belőle, nyomtatót, jogosítvány is ebből lett, így el is ment a fele. A többi a sulis dolgokra ment el.

3 éve fizettem vissza teljesen.

2021. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!