Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egészségpénzárat már kifizetet...

Egészségpénzárat már kifizetett számlára is igénybe lehet venni?

Figyelt kérdés

Eddig nem csináltattam, mert nem érte meg nekem.

Most viszont vettem szemüveget ami már nagyobb összeg volt, plusz veszek vitaminokat is rendszeresen úgyhogy szerintem meg kéne csináltatnom.

Csak az a kérdés hogy erre a szemüvegre megcsináltathatom?



2021. ápr. 1. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak úgy tudod elszámolni, ha rajta van a számlán az azonosítód.. utólag nyitsz számlát, akkor a számlára ez nem kerül rá, így el se fogadják.


az a menete, hogy kiállítják, kifizeted és vissza tudod igényelni a EP befizetéseidből.

2021. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, ezt már nem tudod elszámolni. Érdemes nyitni, gyűjtögetni és minden ilyen költséget elszámolni. Végülis úgy is tekintheted, hogy minden 20%-kal olcsóbb, amit abból a pénzből veszel, amit ott gyűjtögetsz. Nem mellesleg nem terheli a havi büdzsét pl. egy váratlan betegség.

Ha már ep tag vagy, akkor minden ilyen vásárlásnál, ahol nem lehet közvetlenül ep kártyával fizetni, kérni kell ep számlát. Erre ráírják a tagsági számod, majd te benyújthatod a pénztárnak és a már ep számlán lévő pénzedből azt visszautalják neked.

2021. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!