Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van 2 lakása a családomnak,...

Van 2 lakása a családomnak, egyikben én vagyok a tulajdonos, másikban én vagyok a haszonélvező, bármelyikre a tudtom és beleegyezésem nélkül tudnak hitelt felvenni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. A bank nem hitelez úgy, hogy nincs benne az összes tulaj, sem akkor, ha haszonélvezettel terhelt (vagy ha mégis, az téged nem tudna korlátozni, végül is eladni is el lehetne).
2021. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fsms ***** válasza:
Nem tudnak megkerülni.
2021. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ahol te csak haszonélvező vagy, ott akár el is adhatja a tulaj a házat. Ettől még a te haszonélvezeted megmarad.
2021. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hitelt nem tudnak felvenni, mivel tulajdonosként és haszonélvezőként is alá kell írni a jelzálog hitel kérelmet és a szerződést.
2021. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. ápr. 5. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!