Jelen helyzetben milyen valutában tartanád a megtakarításod?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Euró. De csak annyit amit most egyáltalán nem akarok használni semmire. Euró folyamatosan erősödik. Többet is fog érni mire vissza váltod.
2021. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, pont az a bajom, hogy forintban van, es honaprol honapra romlik, hosszu tavon brutalisan. Vagy van esely, hogy hirtelen valtanak ezen az arfolyamcel nelkuli gazdaspolitikan?
2021. ápr. 4. 12:59
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez még kérdés? Minden hónapban min.1szer van ilyen kérdés. Erre mindig jön valaki, aki megjegyzi, hogy hát most olyan magas az euró árfolyam, hogy ő nem venne csak majd amikor alacsonyabb lesz. Ezt mondták 320-nál, majd 340-nél, majd 360-nál... Aztán azóta is biztosan várják, hogy mikor lesz már újra 300 alatt...
2021. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Bitcoin
2021. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Bitcoin is nagyon jo hosszútávon, talán a legjobb, de most épp ATH közelben van elég régóta
2021. ápr. 4. 14:20
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem eurót mindig megéri venni. Én is most vettem pont. Most megveszed amennyiért adják, ezen bukni nem lehet. Folyamatosan erősödik csak nyerhetsz rajta. Nem nagyon lesz ennél olcsóbban euró. Forint viszont romlik, nem éri meg az hogy forintban álljon a pénz. Ha nem használom jelenleg semmire inkább legyen euróban.
2021. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint jelentős forint erősödés nem várható
2021. ápr. 4. 16:08
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
En ethereumot vettem 1 hete, azota ment 30 szazalekot :))
2021. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

És eladtad? Nem? Akkor nem tök mindegy mennyit "ment"? Mehetett 500%-ot is ha nem adtad el. Majd akkor írj egy kérdést, hogy "mennyit nyertem az ethereumon?" vagy hasonlót, amikor eladtad. Attól mert 1 hét alatt "ment" 30%-ot, ugyanúgy "mehet" -70%-ot 1 hét alatt.

A kérdés egyébként nem az volt, hogy ki milyen szerencsejátékba fekteti a megtakarítását, hanem hogy ki milyen valutában tartaná a megtakarítását.

2021. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az euró a legjobb. A dollárral meg lehet próbálkozni egyesek szerint a problémáktól elindulhat bármerre És ha ez megtörténik akkor ha jó irányba indul el akkor gyorsan kiszállni. de én nem kockáztatnék ezzel
2021. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!