Mennyit szoktál fizetni készpénzfelvételért? (Pénztári készpénzfelvételre gondolok)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 16:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!


Nekem is az az erzesem, hogy ez csak egy retardalt kisgyerek, azert sir a szaja :)

2021. ápr. 7. 07:13
 12/19 anonim válasza:
64%
Sajnos bárki írhat ide, pont az ilyen visszamaradott emberek használják arra a névtelen fórumokat, hogy kiéljék a frusztrációikat amiket a valóéletben szereznek.
2021. ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

Frusztrált kérdésre milyen választ vár a kérdező? "egy számot"

B.meg, leírták, hogy nincs egy fix, állandó szám, de ő egy számot vár. Mert lusta guglizni. Utána meg neki áll feljebb, mert más nem vevő a baromságaira.

2021. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Cib-nél vagyok, 1,5-2,2-% között van a pénztári készpénzfelvétel összeghatártól függően.


Ijesztő ha valaki nem érti ezt a kérdést és még ő próbál okoskodni..."

Na igen, mert te aztán meg tudtad oldani a kérdező óhaját, mi?

Mert a tied egy fix szám. :-) Az egyik bankban. Óvoda, de ha a kérdező óvodás, te miért nem tudsz lesüllyedni a szintjére?

2021. ápr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ne hisztizz, attol nem leszel nagyfiu :)
2021. ápr. 7. 07:36
 16/19 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi idő alatt már kiguglizhattad volna, de látszik, hogy életképtelen vagy.
2021. ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Te hiszteriazol egy nevtelen forumon, egy bohoc vagy :)

Bantanak a suliban?

2021. ápr. 7. 07:44
 18/19 Hintalow ***** válasza:

Ez bank ès számlacsomag függően szórhat 0 ès 2-3% között + tranzakciós adó, szóval nincs rá egzakt válasz.

De tessèk, nekem az első 3 pènztári felvèt ingyenes, utána is csak 0.3% maximum 6000 ft tranzakciós adó terheli.

Dolgozói számlacsomag, abból is egy règebbi verzió, mert már vagy 13 ève dolgozok ugyanannál a pènzintèzetnèl.

2021. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem is azt vartam, hogy mindenkinek egyseges legyen, nem is irtam ezt...
2021. ápr. 7. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!