Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem enged pénzt feltölte...

Miért nem enged pénzt feltölteni a Szerencsejáték Zrt oldala?

Figyelt kérdés

OTP Junior kártyám van, de már bőven elmúltam 18, ennek ellenére sem Simple regisztráció nélküli, sem Simple regisztrációs fizetéssel sem enged pnzt feltölteni. Csak jön az email hogy Sikertelen tranzakció, és az oldal is kiírja.

Kellene valamit még engedélyeznem valahol?



2021. ápr. 7. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Engedélyezted a netbankban is a kártyás tranzakciók jóváhagyásánál?
2021. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát BP bérletet, már vettem ugyanígy Simple-ről. Szóval csak arra tudok gondolni hogy Junior számlán tiltották a szerencsejáték oldalakat. Ami elég ésszerűtlen mivel nem feltétlen kiskorú egy junior kártyás..
2021. ápr. 7. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne az OTP-s API-n próbálj meg befizetni hanem az Erste-sen. Nekem legalább is ez oldotta meg a problémát.
2021. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!