Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi providentett kaphatok...

Mennyi providentett kaphatok gyesre+cspra?

Figyelt kérdés

Holnap jön az ugyintéző az első vizsgálaton megfelelően a második hitelbirálatott ő végzi el semmi hitelem nem volt soha. Azt mondta az összeget a rendszer dönti el.valaki hasonló helyzetben? Mennyit kapott?

(



2021. ápr. 7. 19:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
menj fel a cég weboldalára, ott van egy kalkulátor....
2021. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Linkelnéd mert csak olyat találok ahol az összeget írodbe és kiirja mennyi a törlesztés
2021. ápr. 7. 19:28
 3/22 anonim ***** válasza:

Úgy emlékeztem, hogy volt ilyen is...

Na mindegy!


Mindenesetre ne fűzz vérmes reményeket ahhoz, hogy ilyen pici jövedelemre kapsz hitelt....

2021. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Tehát van 28e GYES-ed, plusz tizenpárezer csp...?


Miből akarsz élni, ha ebből még törleszteni is kell...????

2021. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyesből és családipótlékból nem lehet hitelt levonni, így a bankok nem is adnak rá hitelt. Nem hiszem, hogy a provident adni fog.
2021. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nyilván ha ennyi lenne a jövedelmem nem vennék rá fel hitelt.páromnak van munkája csak az a bibi hogy nincs bejelentve.és ma beszéltem az ügyintézövel azt mondta adnak rá.később hívott a körzeti megbízott hogy jön holnap csak legyen számla kivonat ami igazolja a jövedelmet és ha rendben van minden akkor már azonnali is kapom csak át összegett nem tudja hogy mennyit tud adni azt mondta annyit amennyit a rendszer engedni fog. Azért tettem fel a kérdést hogy aki hasonló szituációban volt mennyit kapot.
2021. ápr. 7. 19:59
 7/22 anonim ***** válasza:

#5, az tökmindegy, hogy nem lehet belőle letiltani, de inkasszózni lehet a bankszámlára érkező pénzt és akkor akár minden pénzt le lehet emelni a bankszámláról, kivéve az öregségi nyugdíjminimum összegét, vagyis 28500 forintot, ennyi fölött lehet csak ikasszózni, de afölött bármennyit, és nem is vizsgálják, hogy milyen forrásból jött a pénz a bankszámlára. Leveszik, aztán a számlatulajdonos pereskedjen, ha nem tetszik neki.


Nyilván nagyon sokan, akik ehhez fordulnak, ezt nem teszik meg, vagy nem is tudják, hogy lehet ilyet. A cég az ilyen típusú ügyfelekből él, ezért éri meg nekik.


G9ndolim, a kérdezőnek is van bankszámlája, erre érkezik a csp meg a gyes, ezért gondolták a providentnél, hogy jóvan, majd legfeljebb inkasszáljuk.

Amit (meglepve a bankot) ki tud kerülni utána, ha aztán bemegy a kormányhivatalba, és kéri, hogy ezentúl postán küldjék az ellátást, ne bankszámlára. Azt nem tudják inkasszózni.

De egyébként persze azután se fogják békén hagyni, hetente számíthat személyes, vagy telefonos "megkeresésre", neadjisten fenyegetésre ezek után. Szóval nyugta nem lesz tőlük ezután se.


Egyébként természetesen úgy gondolom én is, mint ahogy már fentebb többen írták, hogy ez egy hülye ötlet.

De hát a tárgyban említett cég pont ezekből, illetve a hülyékből él, elég jól. Na, azok nem hülyék.

2021. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Persze hogy azért adják mert megéri nekik. Ebből élnekugy ahogy mi soha nem fogunk sajnos.És igen én is úgy tudom ahogy a válaszoló írja van is rá példám.Ha most nem lenne létfontosságú a pénz eszembe se jutna főként nem a provident.De most ez van.Nem áll szándékomban eladósódni és nem is fogok.Annyit vállalok aminek a törlesztöjét simán kitudom fizetn és ne keljen számolgatni hogy most fizessek vagy majd jövö héten .amiből az következik hogy annyi kamatot felszámolás hogy a végén azért nem tudod kifizetés.Addig nyújtózós ameddig a takaróm ér.Valaki esetleg tudna válaszolni a kérdésemre is?
2021. ápr. 7. 20:20
 9/22 A kérdező kommentje:
Helyes írásért bocsi a telefon kijavítja
2021. ápr. 7. 20:22
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Már bocs de pont a hitelfelvétel demonstrálja, hogy NEM addig nyújtózkodsz ameddig a takaród ér....
2021. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!