Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi providentett kaphatok...

Mennyi providentett kaphatok gyesre+cspra?

Figyelt kérdés

Holnap jön az ugyintéző az első vizsgálaton megfelelően a második hitelbirálatott ő végzi el semmi hitelem nem volt soha. Azt mondta az összeget a rendszer dönti el.valaki hasonló helyzetben? Mennyit kapott?

(



2021. ápr. 7. 19:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szerintem egy váratlan esemény pl halál nem egyenlő azzal hogy nem addig nyujzozkodom ameddig a takarom ér.
2021. ápr. 7. 20:38
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ilyen házhozjárós heti törlesztéssel kapsz egy minimális összeget (kb 100000 Ft), amit 5
2021. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

50 héten keresztül törlesztesz, és kb 150.000-ret fizetsz vissza, legális uzsora

ha lehet nem menj ebbe bele a Te érdekedben, inkább kérj kölcsön ismerőstől

bocsi véletlenül elment az előző

2021. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

közben megnéztem, otthoni szolgáltatás a neve,

100.000 Ft-ot 72 hétre 215.000 Ft-tal törlesztesz, a hülyének is megéri...

és biztos lehetsz, hogy ilyen körülményekre csak így fogsz hitelt kapni, minden héten mennek a törlesztőért ezek a hiénák

2021. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak ilyen házhozmenőssel adják, mert a covid miatt 5.9%-ban maximalizálták törvényben a kamatot. Az uzsoráscégek erre beszedik házi szolgáltatás címén. ☹☹


Nem is értem, ki vesz fel ilyen őrült drágán... tényleg nincs senkije? Szülei, barátai, ismerőse...?

2021. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Hát igen most máshogy nem tudok pénzhez jutni ilyen gyorsan ez ami erre kényszerít.a lényeg hogy minden héten oda adjam az összeget(párom hetente kap fizut) így azért "egyszerübb" hetente törleszteni. Hat igen szo szerint hiénák. Az a lényeg hogy nekik nagyon megéri.azért illesztő így bele gondolni hogy több mint egy évig minden héten jönni fognak.amúgy.

Egyébként az egyik ismerősömnek közmondás fizetésre (84e) csak 70e adtak és ez a home verziós rajta sincs hitel mégis ennyit kapott. Akkor én mire számítsak xd na mindegy azért köszönöm a válaszokat megy a zöld pacsi

2021. ápr. 7. 21:43
 17/22 A kérdező kommentje:

Közmondás=közmunkás

Illesztő = Ijesztő

2021. ápr. 7. 21:46
 18/22 anonim ***** válasza:
71%
Baszod...
2021. ápr. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, eleve ott hibazol hogy a lakás szolgáltatást veszed igénybe, mert képtelen vagy 1hetet várni a pénzre. Így felveszel 100kt és mondjuk majdnem a dupláját fizeted vissza, mert súlyos 10% díjak csak a házhoz kimenő szolgáltatás.


A sima, utalós hitel, amit a bankszamladra kapnal x munkanap után, nem azonnal, teljesen korrekt piacilag, sokkal kevesebbet kell visszafizetni.

2021. ápr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget erről tudok. Néztem a kalkulációt 2 szer annyit kell fizetni ha házhoz jönnek.
2021. ápr. 8. 07:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!