Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Smartbank alkalmazásban...

OTP Smartbank alkalmazásban hogy tudok ingyenesen utalni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy bankon belül díjmentes az átutalás, de nem tudom hogyan lehet ezt igényelni.

A Smartbank alkalmazásban van a "Belföldi forint átutalás", de ennél levonják a 250ft körüli kezelési költséget. Most vettem észre hogy van "Bankon belüli deviza átutalás" opció is, de nem tudom hogy ez az ami nekem kellene?


2021. ápr. 7. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ingyenes utalásról. A Simple alkalmazásban van Pénzküldés menü, ott bankkártyaszámot vagy emailcímet kell megadni, talán az ingyenes. De csak OTP-s kártyára lehet, neked az pont jó. Csak olyan emailcímre lehet, amivel a Simpe alkalmazásba regisztrált a másik fél. Küldd kártyaszámra, az a biztos. Elvileg azonnali az is.
2021. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem attól függ az utalás díja, hogy alkalmazást használsz, vagy sem, hanem attól, hogy milyen számlacsomagban vagy.
2021. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!