Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elhagytam a bankkártyám,mit...

Elhagytam a bankkártyám,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Udv!

Elhagytam a bankkártyám tegnap, úgy le tudok venni penzt a(z) autómataból,hogy nincs nálam a kártya?

És hogyan kell letiltani a kártyám?fel kell hívni az otp-t?



2021. ápr. 8. 05:54
 1/8 A kérdező kommentje:
És a lakcím, személyimet is
2021. ápr. 8. 06:00
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Le kell tiltatni.

Kártya nélkül hogyan akarsz automatát használni?

2021. ápr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
SÜRGŐS! AZONNAL hívd fel a szolgáltatót (otp) ÉS kérj segítséget a kártyád letiltásához!
2021. ápr. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Itt tudod letiltatni: [link] !!!
2021. ápr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Kaptál zöldet, de vannak érintős automaták, ahol nem kell bedugni a kártyát, hanem csak érinteni. Nyílván kártya nélkül nem tudsz kártyát érinteni, de ugye ha nfc képes a telefonod és rajta az app akkor úgy már működhet a dolog. Nem használtam még ezt az opciót. Az meg van, hogy telefonnal lehet fizetni kártya nélkül, hogy a banknál lenne-e valami extra védelem vagy valami azt nem tudom. De ez szerintem esetleg működik.

2021. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A legelső dolog hogy letiltod a kártyát. Lehet telefonon - ajánlom - vagy személyesen, ha bemész a bankba. Nagyobb baj, hogy elvesztetted a személyes irataid is, tehát még az ablaknál sem tudsz pénzt felvenni, mert ahhoz kell a személyid.

Jelentsd a rendőrségen az esetet. Tőlük kapsz egy igazolást, aminek alapján az önkormányzatnál kiállítanak új személyit és lakcímkártyát is. Ha elveszett a TAJ kártyád, adóigazolványod és egyéb odaveszett irataidat is így pótolhatod.

2021. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Ha lehetőség van belépni az otp direkt-be: jobb fölső sorban beállításokra

rákattintani, bal oldali oszlop utolsó előtti sorában szerepel a letiltás.

2021. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
A személyi okmányok elvesztésével vigyázni kell. Már korábban a családtagomnak ellopták az iratait, jelentette a rendőrségen. Autót köcsönöztek vele. Telefonáltak a kölcsönzőből, hogy mikor visszük vissza az a szgk-t. A szgk nem lett meg, neki pedig rendőrségi igazolása volt.
2021. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!