Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel felvételnél kérik a 3...

Hitel felvételnél kérik a 3 havi bankszámlakivonatot azonban a hitel ugyintezo megijesztett minket a szerencsejatek temaval? (Nem ad a bank hitelt)

Figyelt kérdés
Kb a 3 havi kivonaton van vagy 6 db 1500 ft erteku utalas a bet365-re (szorakozas). Ez ha valakinek van tapasztalata benne mennyire baj?
2021. ápr. 16. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván nem mindegy, mekkora hitelt tervezel felvenni, mekkora a fizud, melyik bank, stb-stb, viszont a szerencsejáték eléggé negatív irányba befolyásolja, főleg, hogy havonta kétszer is utaltál. Szerintem nem fogsz hitelt kapni, de kívánom, legyen szerencséd!
2021. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Apja fszát az ilyen hlye, agyatlan ügyintéző droidnak.


És ha van 6 db utalás a bet365-re, akkor mi van????

Levehettél volna 300ezer forintot a számládról készpénzben ha van rajta annyi, bemehettél volna az első lottózóba és ott feltehetted volna mindet készpénzben szelvényre, sose derülne ki!!!

Vagy a kaszinóban az összeset a piros hetesre...


Nem azt mondom, hogy nem kéne figyelembe venniük a bankoknak a lehetséges kockázatokat hitelezésnél amiről tudomádssal bírnak, így szerencsejáték függőséget is, DE EZ BZDMEG, EEEEZ...

15k alatti költés 3 hónap alatt.

Ez szerencsejátékfüggőség?!


Nyugodtan add be a kérelmedet, szerintem a hitelbírálók a központban értelmesebbek, mint ez a láncon tartott droid.

2021. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Annyit még, hogy én emellett nyomban másik bankfiókhoz is mennék és ott kezdeném újra az egész procedúrát, nehogy az ügyintéző a saját hülye prekoncepciói alapján beírjon valamit a megjegyzés rovatba ami a hitelbírálókat félrevezetné.


Itt az ügyintéző a leggyengébb láncszem, meg kell szabadulni tőle.

2021. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 50ezres befizetéseim vannak betre, múkt héten vettünk fel hitelt, a kutyát nem érdekelte.
2021. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Babavarot szeretnénk a k&h-tol remelem akkor ezzel nem lesz baj.
2021. ápr. 16. 22:42
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Azért csak menjél más fiókhoz és ott indítsd el. Ha budapesi vagy, ez elég egyszerű, egy kerülettel odébb menni, de vidéken is érdemes más városba utazni.

Nekem is voltak ügyeim a k&h bankkal, és egyszerűen fantasztikus, hogy mekkora különbség van az egyes fiókjaik között.

Én egy fiókot találtam évekkel ezelőtt (asszem a Nyugati tér mellett volt) ahol mindent megoldottak, mindent meg tudtak csinálni némi szenvedés után, a többiben csak elhajtottak (ez dolgozói számla, nincs is megfelelő jogosultságunk meg mi lesz ha nem lesz jó, jaj), pedig csak BEFIZETNI akartam egy számlára, gondoltam, ez nem lehet olyan krva boyolult:P


Szerintem az egész informatikai rendszerük úgy szr ahogy van, ha pesti vagy, én javaslom a Nyugati téri fiókot.

2021. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Semmi nem lesz. Azt nézik, hogy valaki függő-e, nem azt, hogy 2500 forintért játszik...
2021. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

#7, ja, de hogy K&H BANK, úgy már érthető. Nekem nem tudtak segíteni a Dózsa György úti fiókjukban, nem tudtak segíteni egy vidéki fiókjukban sem, az egyetlen ahol volt is megfelelő jogosultságú személy és meg is tudták oldani az a Nyugati téren volt.

Persze ez már vagy 5 éve volt, ki tudja hogy azok dolgoznak-e még ott, de én először oda mennék bármi KH ügyben:P

2021. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Lepontozó hülyék a K&H banktól vannak, vagy csak úgy?

Egyébként mindegy, a fentiekben kifjtett véleményemet tartom, ez a véleményem!

Be-be-beeee ;)

2021. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sincs jó tapasztalatom a KHval babaváró ügyben. Velem közölték, hogy nem számít a fizetésem a hitelbírálatnál, mert csak az számít, aki dolgozik. 500+ nettó a fizetésem, csak annyi volt a bűnöm, hogy terhes voltam. Ami a babavárónál lássuk be, nem akkora meglepetés. Másik banknál csont nélkül megadták.
2021. ápr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!