Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes raiffeisen bankszámlát...

Érdemes raiffeisen bankszámlát nyitnom ?

Figyelt kérdés
Most ugye láttam hogy 20.000-Ft jóváírást kapnak azok akik 1 évre le szerződnek ami igazából nem rossz pénz de mik a valós költségek amik miatt nem éri meg ? Egyébként 21-eves vagyok ha jól tudom egy bizonyos idő alatt jár kedvezmény bár nemtudom hogy hol van ez így .csak azért gondolkodtam rajta mert én OTP bank os voltam vagyis vagyok de 60 napom belül felmondtak a szerződést

2021. ápr. 21. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A bank felmondta a számlaszerződést? Az nagyon ritka. Nagy mínuszban voltál hosszabb ideje? Mert különben nem nagyon tesznek ilyet.



Annak nézz utána, hogy a Raiffeisennél minden számlacsomagra vonatkozik-e. Diákszámlára is? Van-e egyáltalán diákszámlája.


Mert simán lehet, hogy ha a te bankhasználati szokásaid mellett ezek a számlák elég drágák lesznek és egy év alatt jóval több mint 20 000 ft-ot oda fogsz fizetni.


Simán lehet a végén, hogy amelyik nem fizet 20 000 forintot, egy év múlva annál spóroltál többet.

2021. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj, nagyon rossz tapasztalatom van veluk.
2021. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!