Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki elmagyarázná nekem a...

Valaki elmagyarázná nekem a folyószámlahitel tudnivalókat?

Figyelt kérdés
2017ben az FHB banknál igenybe vettem 70eftos folyószámlahitelt,ami 2018ban elvileg lejárt,de én nem fizettem vissza azt a 70eftos hitelt. Ahogy én egyszer le vettem a 70ezret másik hónapban nem láttam semmit a kártyámon annyi volt rajta mint a fizetésem akkor volt viszont 2019ben a Takarékbank lett az FHB bankbol es nem kaptam arról papírt hogy nekem folyószámlahitelem van, hanem csak annyit irtak a levelében hogy ki küldik postán az új bankkartyat/hitelkártyát viszont hitelkartyam előtte se volt így bankkártyát kaptam meg csak. Viszont nem értem ha nem fizettem vissza a 70ezret akkor az még mindig él? Vagy pedig ezt le zárták 2018ban és megszűnt? Vagy azt a fizetésem ből le vonták volna? De azt gondolom észre vettem volna hogy nem annyi pénz van rajta mint szokott. Kérem aki tud segítsen ebben
2021. máj. 1. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A netbankból le lehet tölteni a folyószámla kivonataidat a számlanyitásig visszamenőleg.


Ha nincs netbankod akkor papíron kaptad a számlakivonatokat - gondolom azokat mindig kidobod


Ha nincs se papír se netbenk akkor a fiókba bemész és kikéred a folyószámla kivonataidat


Vaaaagy megjérdezed a fióki munkatársat a tételről mert ő meg tudja nézni a rendszerben.


Így látatlanban nem tud neked a gyakorin konkrétumot mondani senki ezt kell megérteni.

2021. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, de olyantol várom ezt akinek van vagy volt vagy aki ért ehhez az egész témához
2021. máj. 1. 13:16
 3/12 A kérdező kommentje:
?:(
2021. máj. 1. 15:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Telebank hozzáférésed van?

Hívd fel őket és meg tudják mondani.


A leirtak kevesek, csak a bank tudja megmondani.


Magától nem szűnik meg de azért az erősen furcsa hogy semmi nyoma nincs sehogy nem érzékeled.


Netbankon nyilván látszana de ha az nincs akkor hiába.

2021. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nincs telebank hozzáférésem. Ilyenkor is hívható?

Nekem is ez a furcsa..

Ugye ahogy ra jön a fizu mindig annyi van rajta amennyi a fizetésem ha jön is le róla pár száz Ft ugye aza kártyahasználati díj után is von le,de nekem ilyen se nagyon tűnik fel. Próbálom mindig legalább kétszerre levenni és Mindig hagyok rajta pár száz ftot hogy azt le vonja e nem is tudom most ezt megmondani.. őszintén szólva lehet figyelmetlenség, sőt biztos de nem szoktam ilyen 500 ftot nyomon követni.. és azt se értem hogy ha 2018ban le járt előtte miért nem értesítettek? Es akkor se kaptam semmit mikor Takarékbank vette át az egészet.. azóta is megy rá megszakítás nélkül a fizetésem.. ezért nem foglalkoztak velem? Viszont ha nem utalnak ra egy hónapban pénzt akkor egyből tudnak hívni ők bezzeg megcsinálhatnak bármit. 21evesen rám soztak egy ilyet..igen fiatal voltam tapasztalatlan és naiv.. de nekem azt a kutya nem mondta el hogy vissza kell raknkom rá azt a 70eft és úgy leszek 0an.. annyit mondtak a banknal akkor, hogy az minden hónapban vissza kerül es ha le veszem a fizetésem újból hozzá tudok nyúlni a kerethez..ha el is midntak biztos valahogy úgy hogy abszolút értsem félre.. én úgy tudtam hogy nem látom a kártyámon de ha 0an van is tudok le venni 70eftot. De én ezzel nem is foglalkoztam. Egyszer véletlenül többet vettem le de utána én csak a fizetésem használtam. Es ugye évről évre emelkedett pár ezer ftal a minimálbér és mindig annyi volt rajta amennyinek kell. Nem vettem észre olyat hogy eltűnt volna 5ezer ft például..

2021. máj. 1. 17:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Szívből mondom ez így nagyon kevés és zavaros.


Menj be a fiókba jobbat nem tehetsz.


Telebank nélkül hiába telefonálsz.

2021. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
0-24es ügyfélszolgálatot tudtam elérni
2021. máj. 2. 11:58
 8/12 anonim ***** válasza:

De telebank azonosító nélkül csak általánosságban tudsz érdeklődni.

Nem tudnak téged azonosítani.

Ezzel a lendülettel én is érdeklődhetnék a te számlád felől. Nem lehet.


Ahogy előbb írtam menj be személyesen.

2021. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy is mennék be tudom.koszonom szépen a segítséget 🤗
2021. máj. 2. 14:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Szívesen.


Azt még nem írtam hogy a jogutódlás semmit nem számít. Attól még semmi nem változott meg.

2021. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!