Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha megadtam egy honlapon a...

Ha megadtam egy honlapon a bankkártyám adatait, és random elkezdett levonni róla összegeket, akkor azon segít, ha letiltom a kártyát?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy ez megoldja, de rám ijesztettek, hogy ha újat is csináltatok, ugyanúgy vonni fogja róla a pénzt. Mivel csak a kártya adatait adtam meg, ami ugye változik, ha újat csináltatok, ezért nem gondoltam erre, viszont bizonytalan vagyok. Tudom, felelőtlenség volt, jobban utána kellett volna néznem, stb stb, de nem segít, ha ilyen válaszokat kapok. Köszönöm annak, aki hasznos választ ad!

2021. máj. 7. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Igen segít, banknak is szólni kell mi történt miért tiltod le. Az új kártyáról nem fogja tudni le szedni. Annak más lesz a kártya száma.
2021. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Milyen oldal ez? A legtöbb oldalnak nincs rálátása a kártyadataidra, hiszen egy független szolgáltatón keresztül zajlik a fizetés. Nem lehet, hogy valamire előfizettél?
2021. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A többiek okulására leírhatnád, melyik oldal volt ez.
2021. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Csak úgy random nem fog levonni senki semmit. Te előfizettél valamire szerintem :)

És igen, a kártyaletiltás megoldhatja.

2021. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha valóban olyan tranzakciók töténnek a kártyáddal, amiket nem te hajtottál végre, és nem előfizetésről van szó, akkor a letiltás mellett meg kell indítani a chargeback-et is.
2021. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 roxy964 válasza:
53%
a netbankba belehet állítani a "virtuális vásárlás" összegét (modnjuk nullára) és akkor próbálkozhat vonni, nem tud....és még le sem kell tiltani a kártyát.
2021. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!