Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tesco hitelkártyáról vélemények ?

Mi a fene kérdése:

Tesco hitelkártyáról vélemények ?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, behúztak vele, ráadásul egy balesebiztosítást is rám sóztak. Olyanok, mint a jehovák, ha az egyik abbahagyja, mondja a másik.A párom meg ott toporgott, alig vártam, hogy végezzenek. Hogy lehet legalább a biztosítást lemondani ?
2021. máj. 13. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim jártak így. A biztosítás miatt bementek az Aegon-hoz, ahol továbbították a szerződés megszüntetését a központba. A hitelkártya kapcsán pedig a Budapest Bankba mentek be, ahol megszüntették.

Behúztak, nem kicsit. A kártyadíj és a biztosítási díj miatt pár ezer Forint károd akkor is lesz, ha azonnal lemondod.

2021. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az lenne még a kérdésem, mi történik, ha nem használom ki a hitelkeretet ?
2021. máj. 13. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi. A hitelkeret csak annyit jelent, hogy max. addig költekezhetsz.

Én viszont azt javasolnám, hogy ne használj ilyen co-branded Tesco hitelkártyát. Ha mindenképp hitelkártyára van szükséged, keress egy normális banki hitelkártyát, bár én inkább a betéti kártyákat támogatom.

2021. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!