Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki olyan befektetési...

Valaki olyan befektetési oldalt ami napi kamatot fizet és ki is lehet venni viszonylag hamar?

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hö? 🤔
2021. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismertek-e ilyeneket? Mert én igen, de még nem eleget.
2021. máj. 17. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik oldal ez, kérdező?
2021. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor először írd le azt a "nem elget" amit ismersz, mert én egyet sem.
2021. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már, csak reklámozni akarja a piramisjátékát...
2021. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem piramisozok. Még csak az kéne. Nem reklámozok, pont hogy tippeket kérek mi vált be ti gyenge elméjűek.
2021. máj. 19. 09:30
 7/7 anonim válasza:
Meg vagyok elégedve a Quanlooppal. B2B kölcsönző, EUR-val kereskedik, min. betét 1 EUR, min. lekötött idő 1 nap. A kamat rátát te határozod meg három kategóriában a kockázat (fedezet) alapján. Átlagos kamat most 14% felett van, én 13,1%-ot kapok. Naponta elszámolják, havonta fizetik. Fizetik az EU infláció rátáját is havonta. Ha érdekel, adok egy mehívót: [link]
2021. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!