Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tapasztalatok KriptoAkadémia...

Tapasztalatok KriptoAkadémia fizetős Discord csoportjával? Megéri?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
madárkopasztás
2021. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha a tiéd a csoport megéri
2021. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltatok benne a csoportban?
2021. máj. 19. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Egyszerűen ez a legnyilvánvalóbb dolog a világon, hogy az ilyenek nem arról szólnak hogy te jól járj, hanem arról hogy ők jól járjanak rajtad keresztül.
2021. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SIDLER22 ***** válasza:

Igen 4-es. Ebben igazad van. Csak az a helyzet, hogy kb minden erről szól. Senki se Máltai Szeretetszolgálat.

A kérdező pont ezért kérdezte az emberek véleményét, hogy aki bent van anank milyenek a tapasztalatai, hogy megéri-e.

2021. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem vagyok a fizetős csoport tagja, de ennek nagyjából az az oka, hogy nem kereskedem tippek alapján. Viszont azok a technikák, stratégiák amiket az oldal kereskedőitől tanultam sokat segítettek. Ezek egy része a kereskedők jóvoltából hozzáférhetőek ingyen és a fizetős csatornán elvileg több anyag van ezekből.


Ha nem akarsz kereskedni, akkor én azt mondom a legjobb döntés a hodl. Ha kereskedni szeretnél a tippekből nem igazán tudsz tanulni, akár bevállnak akár nem.

Ha a vipben bemutatnak neked stratégiákat, elemzési technikákat, azt a saját stratégiádba építve tudsz tanulni, még akkor is ha éppen ellened menne a piac. De ha csak a tippekért fizetnél elő rá, nem biztos, hogy megéri.


A KriptoAkadémia rengeteget tessz a hazai kriptoközösségért, ezzel adnak egyfajta értéket nekünk, az senkitől sem kívánható meg, hogy az értéket ingyen adjon másoknak és számos ingyenes szolgáltatásuk mellett van két fizetős szolgáltatásuk. Amelyek azért megérik biztosan, mert ezek nélkül hosszú távon, nem tudna létezni a többi ingyenes szolgáltatásuk. Ezért például meglehet, hogy én is támogatni fogom őket az előfizetéssel. De a tippeket biztosan nem fogom lekereskedni és inkább abból tanulnék amikor nem vállnak be.

Röviden csak a fizetős kereskedési tippek miatt önmagában nem éri meg szerintem. De tanulási célzattal vagy azért, hogy támogasd a KriptoAkadémia munkáját, viszont megéri.

2021. máj. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri.

Akinek ott a szava aranyat ér kereskedők közül az @keny

2021. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Egy szegedi srác válasza:

Voltam benne. Aki nem ért a kereskedéshez annak nagy segítség lehet, de vannak ingyen is hasonlóan jó csoportok, mint pl ez:

Www.t.me/wallstreetfox

2021. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!