Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikorra várható idén a Diákhit...

Mikorra várható idén a Diákhitel plusz?

Figyelt kérdés

Május 2-án adtam le az igénylést online és május 3-án vittem be a papírokat a kijelölt irodába. Egy héttel később a következő emailt kaptam:


Értesítjük, hogy a Diákhitel Plusz igénylésére vonatkozó dokumentumait 2021.05.10. napon megkaptuk és megkezdtük a folyósításhoz szükséges feldolgozást és adategyeztetést.

Tájékoztatjuk, hogy hallgatói jogviszonyának pozitív visszaigazolását követően kerül sor az igényelt összeg folyósítására, melyről a Diákhitel Központ Zrt. írásban értesíti Önt.


Azóta nem kaptam semmilyen emailt. Nekem elvileg nincs további teendőm, tehát nem kell már személyesen leadni semmit.


Kb mikorra várható az utalás? Van, aki már megkapta?



2021. máj. 20. 08:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Írta valaki az oldalon, hogy általában az igényléstől számított 16 nap. Ezt a Partner Ponton történő papírleadástól számítsam vagy pedig a fenti emailtől?
2021. máj. 20. 09:10
 2/9 anonim ***** válasza:
A teljes folyamat kb 3 hét.
2021. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetemtől is függ, "jogviszonyának pozitív visszaigazolás" elég lassan történt nálunk covid időszakra fogták.
2021. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor reménykedem, hogy hátha holnap érkezik. Állítólag péntekenként utalják a legtöbbször.
2021. máj. 20. 10:44
 5/9 anonim válasza:
Én pénteken adtam le és 2 héttel később, péntek reggel utalták. Holnap szinte biztosan megkapod. Ha jól emlékszem, csütörtök este a diákhitel honlapján lekérdezve már azt láttam, hogy folyósítva van.
2021. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkaptam ma reggelre, szóval köszi mindenkinek! :)
2021. máj. 21. 07:34
 7/9 Peston válasza:
Kedves 5.! Ezt hol nézted a honlapon? A Hó végi egyenlegközlőnél?
2021. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen.
2021. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Peston válasza:
Köszönöm! :)
2021. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!