Babaváró tb igazolás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azokhoz szólna a kérdés első körben, akiknek a 3 éves folyamatos tb-be a tanulmányaik is beleszámítottak. A tb igazolást kiállító szervtől azt az információt kaptam, hogy ők csak a munkával kapcsolatos időszakot látják, így arra az időszakra vonatkozóan, ami az egyetem miatt az oktatási hivataltól szükséges igazolást kérni. Ennek pontosan mi a menete? Kit hívjak, kell-e benyújtani kérelmet, stb..?:)

#igazolás #TB #jogviszony #babaváró #felsőoktatás, oktatási hivatal
2021. máj. 23. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

"A tb igazolást kiállító szervtől azt az információt kaptam"


Pontosan melyik ez a szerv? Nem kell külön több helyről beszerezni az igazolást...nem is lehet, az oktatási hivatalnak semmi köze ehhez.

Adtál be egyáltalán tb igazolás igénylést? Ha nem, add be!

2021. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kormanyhivatalnal kell benyujtani az oep igazolast, amit meg is tettem mar korabban probakeppen... A tobbirol ugyanazt tudom mondan, mint a kerdesben.. ezert inteztem olyanokhoz akik hasonlo cipoben jarnak
2021. máj. 23. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Tehát akkor kaptál egy igazolást, hogy nincs meg a 3 éves tb jogviszonyod, ugye? Ha egyetemmel együtt meglenne, akkor kiadják az igazolást.


Nappali tagozatos voltál? Volt passzív féléved? Valószínűleg ott lesz valami bibi, hogy miért nem számít a tanulmányod.

2021. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eleve nem jol allitottak ki elso korben az igazolast. A lenyeg, hogy az uj igazolason az fog szerepelni, hogy megfelelek a felteteleknek, ugyanakkkor szerepelni fog rajta 2019 juliusa, mert akkortol van munkaviszony miatt tb-m. Ez ugyebar nem 3 ev, ezt megelozoen viszont 2016tol 2020 februarja kozott nappali tagozatos jogviszonyom volt, amiben nem volt megszakitas/passziv felev. :) Erre mondta a holgy, hogy ok a munkabol szarmazo reszere latnak csak ra, a suli miatt az oktatasi hivataltol kerjek igazolast, viszont ennek a meneterol semmi infot nem talaltam ezidaig. :) Nem mondom, hogy megbizhato az info amit adott, mert ketszer is rossz datumit szerepeltettek az igazolasomon, viszont a banknak papir kell...
2021. máj. 23. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Látják a tanulmányi adatokat is, hülyeséget mondott az ügyintéző.

Semmilyen dátum nem lesz rajta, annyit igazolnak, hogy van 3 év tb jogviszonyod. Azt sem veszik külön, hogy miből van, nincs feltüntetve, hogy suli vagy munkahely.

2021. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy düddő ügyintézőt ezek szerint.
2021. máj. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérj az iskolától igazolást arról, hogy mettől meddig jártál oda és azzal kérd ki újra a TB igazolást a kormányhiataltól. Ügyfeleim is így csinálták, az igazolást feltöltötték az epapir.gov.hu felületen, ezt követően már megfelelő tartalmú TB igazolást kaptak.
2021. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tisztelt Cím/Tanulmányi Osztály!


Hatósági bizonyítvány kiállítására irányuló kérelmet terjesztettem elő egy támogatás megigénylése céljából.


Azonban a hatósági bizonyítvány kiállítására akkor kerül sor, amennyiben a felsőfokú oktatási intézményben megszűnt, nappali tagozatos hallgatói jogviszonyomat igazoló irat másolatát megküldöm a Főosztályhoz 15 napon belül.


Kérem legyenek szívesek igazolni azt, hogy én XY (született: ...

év....hó ...nap, helye, an: xy lakcím: xy) ..

év....hó ... napjától ..

év....hó ...napjáig a ....... Egyetem ...... Kar .......Szak nappali tagozatos tanulója voltam.


A keletkezett - jogviszony igazolásáról szóló -iratot kérem legyen szíves a ......e-mail címre megküldeni.


Segítségét előre is köszönöm!


Tisztelettel: xy

2021. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!