Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártyáról levonták a...

Hitelkártyáról levonták a hitelt egyben, teljes mértékben?

Figyelt kérdés

Üdv!


Egy olyan problémám lenne, hogy hitelre vettem egy elektronikai eszközt 100 ezer forintért, THM mentesen. A hitelt 22 hónapra 4500 ft körüli összegben állapították meg. A tranzakció megtörtént.


Otthon megdöbbenve tapasztaltam, hogy a hitel összege teljes mértékben hiányzik a hitelkártyáról (tehát a 100000 forint).


Valamit én rontottam el? Nem értem, hogy mi történt.



2021. jún. 8. 20:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9 az lesz, csak mára már bezártak és gondoltam ti hátha tudjátok mi tortenhetett.


#10 tranzakcióknál annyi van feltuntetve, hogy hitel, alatta 0 forint

2021. jún. 8. 20:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Tudod kellett volna mit írsz alá.
2021. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szomszédnál is ilyesmi volt a történet, nem értette miért vontak 90e-et 5000Ft helyett, hiszen ő aláírta, hogy áruhitelt vesz fel és 20 hónapra kap 0%-os THM-el 100e-et.

A papírjaiból kibogarásztam, hogy a szárítós mosógépére levontak a számlájáról 90e-et + 100eFt pedig az áruhitel volt, melyet 5000Ft-onként vonnak tőle 20 hónapig.


---


Faterom ivócimborája meg azon volt kiakadva, hogy felvett az új TV-je mellé 80eFt hitelt és a hiteltörlesztőt már vonják tőle, pedig még nem is kapta meg a felvett 80eFt-ot.

2021. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!