Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 10milliós babavárót megadják...

GeForce9500 kérdése:

10milliós babavárót megadják majd nekünk?

Figyelt kérdés

Jövőhéten házasodunk. Utánna igényelnék a babaváró hitelt az OTP BANK-nál elsőkörben.

Van kinézve egy ház a tulaj megvár minket annak összege 10misi.


Megadják nekünk a 10milliót?

Férfi egy munkahely 8 éve kereset nettó 220-240ezer.

Nő közalkalmazott fél éve nettó 70ezer.


Elég fontos lenne mert le kellene foglalózni az ingatlant az pedig 300ezer. Nem akarunk attól sem elesni.



2021. jún. 18. 01:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Nincs 300 ezer forint készpénzetek, de 3 gyereket akartok vállalni.

Ez igen öcsém, ti aztán tudtok élni!

2021. jún. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Havi nettó 70ezer Ft a fizetés???
2021. jún. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb feltételeknek is meg kell felelni nem csak a jövedelmet nézik.

Jövedelemre -pláne ha esetleg van más hiteletek, gondolom van - nem fogjátok megkapni a 10 milliót. Kevesebbet TALÁN.

2021. jún. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Ezek fogják majd megmenteni az országot az elöregedéstől... Szégyen!
2021. jún. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Elsőnek: a babaváró hitelhez 1 gyermeket kell vállalni, nem hármat.

Kérdezőnek: Kaptok valamennnyit, de nem az egészet. 240 nettóból viszont nem értem miért nem futja 300.000 foglalóra.


Egyébként pedig, ne foglalózzátok le, előbb intézzétek el a hitelt. Találtok másikat is, a hirtelen döntést meg fogjátok bánni.

2021. jún. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Most mar ertem, hogy miert nyeri meg a valasztast a fidesz.
2021. jún. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
56%

A babaváró hitelnél sok mindent néznek, hogy van e hiteletek, van e állandó magyar lakcímetek, szerepeltek e KHR listán stb.

Az OTPben elméletileg gyors az ügyintézés,ha megfeleltek a feltételeknek, szerintem hamar megkaphatjátok a hitelt. Van egy minimum bér, amelyet minden bank egyénileg meghatároz, - utána jártam, de nem állítom 100%ra - az OTPben ez asszem 75ezer forint körül van. Szerintem megkaphatjátok így a hitelt, mi jelenleg a Takarékbankban intézzük a hitelt.

Még egy jó tanács: ha az okmányaidat intézed, azt tanácsolom, hogy NE az anyakönyvvezetőnél kezdeményezd a személyidet, mert nem kapsz ideigleneset, ami elég jó ha van, mert nem kell feltétlenül várni az új személyi megérkezéséig, ami egy hét. (sokat számít az az egy hét, főleg ha sürgősen kell a pénz)

2021. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Havi 300 ezres összejövedelemre szerintem nem fogtok 10 milliót kapni.

Azt egyébként nem írja sehol a kérdező, hogy nincs 300 ezrük, csak hogy nem akarják bukni a foglalót, ha mégse kapnák meg a hitelt.

2021. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nincs hitelünk sosoem volt.

Van mikor 220at keresek van mikor 350et...az utolsó 3 hónapot néztem.

Van megtakarításunk, de nyilván azt felújításra költenénk nem kipótolni a babavárót. Gyerek nincs folyamatban, de utánna ráugranánk.

Ő azért kap 70et mert most oda tudott elhelyeszkedni a vírus végett egyebként ovodai végzettsége van illetve vendéglátói.


Majd intézem én a továbbiakat egyébként feketén is kapok kb. 100at szoval a kettőnk keresete meghaladja a 400at bőven, de bejelentettként inkább a kevesebbről készülünk fel.


Nyilván senki sem akar 300ezret kidobni az ablakon. Szerintem.


A kérdés meg adják e avagy nem?!

2021. jún. 18. 09:47
 10/15 anonim válasza:
82%

Szerintem amikor megigénylitek a babavárót, az ügyintézőnek nagyjából látnia kell, hogy esélyetek van e a 10millióra vagy sem. A férjem jövedelme 350ezer körül mozog, sajnos kismamaként sehol nem tudtam elhelyezkedni, így 0Ft a jövedelmem. Az ügyintéző nekünk azt mondta, hogy szerinte nem lesz gond.

Szerintem megér egy érdeklődést valamelyik banknál, ők úgy is "okosabbak" ebben.

2021. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!