Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP mennyi pénzt vesz le...

OTP mennyi pénzt vesz le azért hogy ha vásárolok neten kártyával és ők biztonsági kódot küldenek nekem sms-ben?

Figyelt kérdés
Ezekért az sms ekért mennyit vesz majd le? Smart számla csomag.

2021. jún. 18. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Semennyit.
2021. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal ingyenes, de ha nem, akkor pár klikk és az OTP mobil app rögtön hitelesít, nem kell hozzá telekód.
2021. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes nem értem én már ezt, tőlem tele kódot is kért, sms kódot is meg netbank hitelesítés is. Akkor ki kell állítani biztos. De ha ingyen van akkor mindegy. Sokat nem vásárolok neten.
2021. jún. 18. 11:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert vagy 5 ilyen sms küldött mert mindig meghiúsult a fizetés
2021. jún. 18. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Van most egy új appja az OTP-nen, SmartBank néven. Egyelőre még a régi is működik, de ha minden igaz, később már csak az újabb fog maradni. Szóval a SmartBank push üzeneteket küld díjmentesen, és azonnal. Kártyás vásárlásokat is tudsz benne hitelesíteni.
2021. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
A Smartbank a régi, de ott is vannak push üzenetek. Nekem jól működik.
2021. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, összekevertem, a SmartBank a régi.
2021. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az sms-küldés benne van a havi csomagdíjban, amit minden hónapban lehívnak tőled.
2021. júl. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!