Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Önök szerint melyik a legjobb...

Önök szerint melyik a legjobb bank? Tranzakciós díjak, lekötési lehetőségek, megtakarítási lehetőség, kezelési költség stb alapján?

Figyelt kérdés
Jelenleg OTP bankos vagyok, de rengeteg kezelési díjat vonnak le, egy utalás már 300 Ft, a személyi kölcsön esetében itt a legrosszabbak a kamatok stb. Ezért szeretnék váltani

2021. júl. 4. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Otpnek a smart számlacsomagja nagyon kedvező, ha nem tervezel kölcsönt felvenni, akkor egy számlacsomag váltással orvosolhatod a problémát. Ha tervben van, akkor érdemes lehet váltani. (De abban nem tudok segíteni, mert a hiteleket nem szeretem.)
2021. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Diák vagy még? Vagy 24 év alatt? Mert akkor sok bank kínál fiataloknak való számlát, ami teljesen külön mezőny a díjak tekintetében.


Ha nem, akkor pedig ha van havonta meghatározott összegű fix jóváírásod azok között kell böngészni amelyek eszerint nyújtanak kedvezményeket.


Ha egyik sem, úgy nehezebb lesz.

2021. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2021. júl. 5. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!