Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Célszerű több banktól is...

Célszerű több banktól is bekérni hitelajánlatot?

Figyelt kérdés
Majd ha megvan mindegyik, akkor azokkal felkeresni egymást, hogy ki tud ennél is jobbat ajánlani? 20 évre vennénk fel 40milliót, nem lenne rossz dolog a legjobb ajánlatot kifogni.
2021. júl. 19. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Célszerű
Felesleges
Kifejtem kommentben
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nagyobb hitelközvetítő cégeken keresztül lehet egyedi kamatot kérni több bankban is. Segítsek?
2021. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért szeretnénk ezt magunk megoldani, mert a hitelügyintézők is pénzért dolgoznak (mint mindenki más), tehát végső soron mi fizetjük meg a segítségét.
2021. júl. 19. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Beirod how hitel kalkulator a googlebe es a 3 legjobb bank honlapjat keresd fel, ott lesz elérhetőség a hitelre, telefonon tudsz ugyintezovel beszelni es o kb megtudja mondani hogy mi az amire szamithatsz
2021. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tévedsz, kiemelt hiteügyintézőn kersztül jobb ajánlatot kaphatsz, mint egyedül, mivel a mennyiség sokat számít. A nagy cégek milliárdokat szállítanak a bankoknak, ezért vannak nagyobb alku pozícióban az egyénnel szemben. (Én már csak tudom, ezzel foglalkozom)
2021. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hitelügyintéző segített... amikor bementem az otp-be, 5%-os lakáshitelt akartak adni, a pali meg elintézett nekem egy 3,2%-os hitelt. Totál nem mindegy.
2021. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnézzük mindkét opciót. Ma voltubk egy bankban, ott kaptunk egy egész jó ajánlatot, és hamarosan beszélünk egy hitelügyintézővel is. Ha ő tud jobbat, akkor az lesz, ha nem, akkor pedig a mai :)
2021. júl. 19. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!