Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valakinek sikerült a k&h...

Valakinek sikerült a k&h online számlanyitás appban számlát nyitni?

Figyelt kérdés
eljutottam az nfc-s okmány azonosításig,de az nem sikerült,mert elsőnek nem tudtam hogy hova kell érinteni a személyit,mert még nem használtam az nfc-t.Nem is engedi újra próbálni,azt írja hogy keressen fel egy bankfiókot.Egyébként akinek sikerült tényleg csak annyiból áll megnyitni a számlát,hogy megadom az adataimat,lefotózom az okmányaimat,és csinálok egy szelfit?Nincs videóhívásos azonosítás?A bankkártyát kb hány nap alatt postázzák ki?

2021. júl. 26. 12:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nézd, ha már valaki nem akar fiókban számlát nyitni, hanem online, akkor erősen javaslom, hogy ne applikációból tegye hanem laptoppal vagy asztali számítógéppel.

De ha egy mód van rá és be tud menni, legalább a számlanyitásnál nem rossz dolog személyesen.

2021. júl. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Asztali gépről már nem lehet számlát nyitni a K&H-nál, csak az appban.

Az újabb telefonokon az NFC jellemzően felül, a kamera vonalában található. Fontos még megnézni a beállításokban, hogy be van-e az kapcsolva, ugyanis kikapcsolt NFC-vel hiába próbálkozol.

2021. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudtam.

Azért ez elég nagy visszalépés hogy röviddel az online számlanyitás bevezetése után megszüntetik az asztali gépes, laptopos lehetőséget és csak az applikáció marad.

Ha mindenképp K&H-nál akarsz nyitni és nem megy, akkor be kell menni a fiókba. Tényleg nem nagy dolog, hogy egyszer az elején bemenni.

2021. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Bemegyek majd, csak ez elég bosszantó hogy elsőnek nem tudtam beolvasni a személyi igazolványt az nfc-vel, akkor már nem is engedi újra megpróbálni. Olvastam a kommenteket, és nagyon sokan panaszkodnak az alkalmazásra.
2021. júl. 29. 12:33
 5/22 A kérdező kommentje:
Egyébként van jelenleg egy otp-s bankszámlám amire a fizetésem megy. Szeretnék egy másik bankszámlát nyitni, de az csak arra kellenne, hogy tudjak a tippmixpro-ra regisztrálni. Egyszer rgeisztrált az egyik családtagom az én bankszámla számommal, és most én szeretnék regisztrálni, de nem tudok, mert egy bankszámlámszám, csak egy fiókhoz tartozhat. Melyik bankot ajánlanátok erre? K&h jó lehet? Olyan számla kéne aminek alacsony a kezelési költsége(havi max 1000 forint), pénzt nem nagyon vennék fel róla, max havi egyszer, és nem érkezne rá túl sok pénz havonta.
2021. júl. 29. 12:39
 6/22 anonim ***** válasza:

Úgy a legtöbb számla elég drága ha nem érkezik rá havonta x összeg illetve nem használod aktívan.

Kártyát akarsz hozzá.

2021. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék hozzá kártyát, mindenképp. Melyik az a bank ami a legtöbb sporrofgadó oldalra engedélyez pénzfeltöltést? Otp-s kártyával eddig mindenhova tudtam regisztrálni, de ugye ott már van számlám, és két különböző számlaszám nem lehet.
2021. júl. 29. 12:56
 8/22 A kérdező kommentje:
Anyámnak k&h számlája van, de nem is engedi a számla pl. A netes vásárlást sem. Nem tudom hogy alapból ilyen szigorú a k&h, vagy csak neki lett így beállítva a számla.
2021. júl. 29. 12:58
 9/22 anonim ***** válasza:

De lehet az OTP-nél két számlád is, csak bizonyos számlatípusból nem lehet több. Pl. a Junior valószínű ilyen.

Ha diákszámlára jogosult vagy akkor elég sok a választék. Ha nem, akkor viszont jóval kevesebb, ami nem drága.

2021. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Most egy otp junior számlám van, 18 éves vagyok, és úgy tudom hogy 24 éves korig használható. Ha azt mondom a bankfiókban, hogy szeretném hogy a junior számlám maradjon, és szeretnék pl. Egy otp bázis számlát nyitni, de ne úgy hogy megszűntetik a juniort, és átraknak bázis számlacsomagban, hanem két különálló számlaszámmal az lehetséges?
2021. júl. 29. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!