Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolutról utaltam a másik...

Revolutról utaltam a másik saját folyószámlámra (K&H). A Revolut küldött emailt is, hogy az utalás sikeres volt, és az appban is kiírja, hogy a bankom bevételezte a pénzt. De nem írta azóta sem jóvá a másik számlámon. Mennyi idő lesz még kb?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ezek után? Vagy ez normális ilyenkor? (Minden adatom jól lett megadva utólag is leellenőriztem.

2021. aug. 10. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 nap
2021. aug. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, ugyanígy jártam én is. Augusztus 5én hajnalban utaltam revolutról a k&h s bankszámlámra 200.000 ft ot. A revolut azt írja h a k&h bevételezte, de a k&h ba nem érkezett meg a pénzem. Felhívtam ma a k&h-t, ők nem láttak pénzutalást, azt mondták kérdezzem a revolutot. Írtam a revolutnak pamaszbejelentést, ők azt mondták h tőlük kiment a pénz de néha 3-5napig is tart az utalás. Ha holnap reggel nem lesz a számlámon akkor megint balhézni fogok. Te mikor utaltál?
2021. aug. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan 5 munkanap, nekem egyszer ki is maxolták, az 5. nap 23. órájában érkezett meg az utalás 😒
2021. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. Kommentelő: de neked kiírta h a címzett bank bevételezte? Mert nekem azt írja ki h 06-án bevételezte a címzett bank, viszont a k&h váltig állítja h semmit se kapott.
2021. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!