Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik ha nagyobb...

Hogy működik ha nagyobb összeget szeretnék levenni a számlámról?

Figyelt kérdés
Ha van pl. 3 millió forint a számlámon és készpénzben szeretném levenni,akkor csak simán besétálok a bankfiókba és mondom hogy le szeretném venni a pénzt?Vagy előre be kell jelentkezni?És akkor elvisznek hátra egy helységbe hogy azért ne mások előtt adjanak oda egy nagy összeget?Vagy hogy működik ez?Aki vett már le milliós összeget bankban leírná hogy megy ez az egész?

2021. aug. 31. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én bankolok ott a 2 millió feletti kp kivétet előre kell jelezni egy nappal.
2021. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában 2 millió felett néhány nappal korábban jelezni kell. Engem volt, hogy elhívtak egy külön helyiségbe, szerintem ez sokkal feltűnőbb, mintha csak kapsz egy köteg pénzt.
2021. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És olyankor azt a bankfiókot kell felhívni ahol fel szeretné venni az ember a pénzt?Vagy a bank "központi" bankfiókját ha van ilyen.
2021. aug. 31. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahová mész.
2021. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra figyelj hogy ha bankfiooba veszed fel sokkal de sokkal tobbet kell fizess mintha bankautomatabol venned fel
2021. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy az otp-nél a naponta felvehető összeg automatából max 300 ezer.És ha fel akarok venni 3 milliót,akkor 10x-er kell atm-ből pénzt felvenni,és szerintem az is lenne 15-20 ezer.
2021. aug. 31. 15:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!