Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Marosvásárhelyen az 1 Decembri...

Marosvásárhelyen az 1 Decembrie 1918-as úton levő OTP bankban beszélnek magyarul?

Figyelt kérdés

S ha nem, akkor hol igen? Vagy mit kell mondjak románul, ha bankszámlát és bankkártyát akarok csináltatni? (Alapvetően egyetemre kellene, de nem kifejezetten csak arra a célra használnám.)


Amúgy valaki nem ajánlana valamit? Hogy milyen számlát nyissak, meg milyen kártyát csináljak? Úgy kellene, hogy online is tudjak utalni.



2021. szept. 16. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is kerdezd meg az egyetemet, hogy preferealnak-e valamilyen bankot, kartyat (nalunk pl az egyetem kovetelte, hogy a Bancpost-nal legyen kartyank, utana a munkahely kovetelte, hogy a BCR-nel...)


Nem tudok ajanlani szamlat, mert nem tudom, mikre van szukseged, mik a fontosak Neked. Ezt a bankban meg lehet erdeklodni, vagy a honlapjukon megnezni. Online muveletekre en a BCR-t hasznalom, nekem nagyon bejott, de lehet hogy az OTP-nel is van ugyanolyan lehetoseg, azt nem ismerem.


Nem tudom hol beszelnek magyarul, de a legtobb helyen angolul is boldogulhatsz ha nem megy a roman.


Ha mar magyarkodunk, akkor az nem 1 Decembrie 1918 ut, hanem Teleki Mihaly ut.

2021. szept. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!