Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legolcsóbb Bank ma...

Authorless kérdése:

Melyik a legolcsóbb Bank ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Budapest Bank, K&H, Raiffeisen, Erste stb... Melyiknél érdemes bankszámlát nyitni? Melyik a legolcsóbb? Válaszokat köszi.

2021. szept. 19. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legolcsóbb miben? Számlavezetéstől kezdve a különböző tranzakciós díjakon keresztül a hitelkonstrukciókig teljesen eltérő lehet, hogy melyik bank miben a legolcsóbb, ráadásul sok más dologtól is függnek a különböző díjak, mint számlaforgalom pl.
2021. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ hogy milyenek a pénzügyi szokásaid: hányszor utalsz egy hónapban, hány csoportos beszedés, stb + mekkora a jövedelmed.

Nekem a fő számlám a Gránit Banknál van, a számlavezetési díj 0 Ft ha legalább nettó 280 ezer Ft érkezik rá. 2 átutalásom szokott lenni egy hónapban, ennek a két utalásnak a díja kb 40 Ft. Viszont a számlához tartozó Platinum MasterCard díja évente 16 ezer. De lehet egyszerű olcsóbb kártyával is kérni.

2021. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Számlavezetési dijra értettem, átlagos fizu jön rá. Nem minimálbér. Utalni soha nem szoktam. Vásárolni is nagyon ritkán szoktam kártyával.
2021. szept. 19. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gránit bank. Ezen belül a Gránit Sztár számlacsomag.


Nyugodtan vásárolhatsz kártyával, nem vonnak semmit.

2021. szept. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi de kihagyom ezt a bankot...
2021. szept. 20. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!