Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legjobb mobil trade/b...

Melyik a legjobb mobil trade/bitcoin app?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb mobil trade/bitcoin app?

2021. okt. 4. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bitcoin app..... Oké


Mellesleg a Binance, véleményem szerint.

2021. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ehez gondolom kell egy másik online walletet nyitni?

Revolut az megfelel ennek a célnak?

2021. okt. 4. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, ne használj Revolutot.


Miért kéne másik wallet? Nem kell.

2021. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SIDLER22 ***** válasza:
Revolut legfeljebb ahhoz kell, hogy tegyél rá pénzt. De ha van deviza számlád akkor arról közvetlen is tudsz pénzt utalni nekik.
2021. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Binance.

Online kártyás fizetéssel tudsz pénzt berakni (pár % jutalék van!), a SEPA utalás fogadása jelenleg szünetel.

2021. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Binance a legjobb, éppen ezért is szúrta a nyugatiaknak a szemét. De kártyával tudsz befizetni, van egy kis díja, de ha ref. kóddal regisztrálsz, akkor kevesebb. Nekem 100 ezer forintra 1700 Ft volt a díj, kód nélkül regisztráltam, mert nem tudtam, hogy számomra is előnyös lenne :D

Ez a kódom: 89891994

Persze regisztrálhatsz máséval is :)


Ami még jó, hogy bár tőzsde, de a Binance-n is tudsz stakelni (lekötni kriptot, ami kamatozik), meg még rengeteg funkciója van, pl launchpad, launchpool.

2021. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: elfelejtettem a legjobbat, ingyenes Visa kártyát is igényelhetsz, amivel fizethetsz cryptoval vagy vehetsz fel KP-t.
2021. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!