Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes most még bitcoint venni?

Érdemes most még bitcoint venni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 18:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Sose késő, felteve ha van idod megvarni a kovetkezo 4 eves ciklus veget.
2021. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Igen, de nem vállalom a felelősséget.


Vagy nem, de ezért vállalom, hogy biztosan megmarad a pénzed.

2021. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezt kérdezni kell, akkor inkább ne vegyél. Ha nem értesz hozzá, és nem tőzsdézel, akkor ez neked csak szerencsejáték lenne.
2021. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Milyen összegben gondolkodsz?

Ha nem tőzsdézel sem gond egyébként, simán csak stakelheted, 'azt hadd kamatozzon.

2021. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Elnézést az offért,de ez a kérdés engem is érdekelne. Sajnos nem igazán értek hozzá,de mindenképpen érdekesnek találom. Mit ajánlotok,hol tájékozódhatnék,vagy egyáltalán hogy kezdjem el?

Előre is köszi!

2021. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Youtubeon siman utana tudsz nezni
2021. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Aki venni akar BTC-t, és még nem tudja hogyan kell, vagy mire kell figyelni írjon rám, ingyen és bérmentve segítek.
2021. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

"Milyen összegben gondolkodsz?


Ha nem tőzsdézel sem gond egyébként, simán csak stakelheted, 'azt hadd kamatozzon."


Bele toltam egy milliót, ennek jókora része korábbi nyereség.

Utoljára 40 ezres árfolyamnál vettem de már azt se tartottam jó ötletnek, akkor már nem marad más csak a FOMO. (Igaz nem vagyok igazi fómós mert alaposan utánaolvastam)

A kérdés inkább azért érdekel mert szerintem most már nem szabad venni érdemes várni a következő nagy korrekcióra, ugyanakkor ha duplázás lesz akkor mégiscsak megéri.


Így a vélemények érdekelnek csak.


Betartottam az alapszabályt csak annyit fektettem bele amit ha elvesztenék akkor dühös lennék ugyan, de nem döntené romba az életemet. Pechemre viszont most jutottam hozzá egy komolyabb összeghez amiből megint be tudnék fektetni anélkül hogy az elvesztése megőrjítene.


Amúgy stekkelni hogyan kell a bitcoint? Eddig csak Bnb-t stekkeltem a Binancen.

2021. okt. 9. 08:49
 9/30 A kérdező kommentje:

"Elnézést az offért,de ez a kérdés engem is érdekelne. Sajnos nem igazán értek hozzá,de mindenképpen érdekesnek találom. Mit ajánlotok,hol tájékozódhatnék,vagy egyáltalán hogy kezdjem el?


Előre is köszi!".



Nekem is érdekelne bár lehet hogy nem ugyanaz mint Téged.

Hanem amiről a hármas ír. Hogy lehet elkezdeni tanulni a tozsdezest?

2021. okt. 9. 09:00
 10/30 anonim ***** válasza:

"érdemes várni a következő nagy korrekcióra, ugyanakkor ha duplázás lesz akkor mégiscsak megéri."


Tőzsdés körökben ATH várunk, a korrekció csak utána jön elvileg.

2021. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!